Size Hizmet İçin Burdayız.-Danışmanlık Hizmetleri

Danışmanlık Hizmetleri – kendi özel ihtiyaçlarına göre müşterilerimize ticari çözümler sağlamak. Esas amacımız, sürekli değişen ve büyüyen iş ortamında yarının ihtiyaçları için onlara yenilikçi hizmetler sunmaktır.

Niçin İyiyiz?

Mükemmellik sağlayarak, müşterilerimiz tarafından güvenilen ve itibar edilen ticari bir danışmanlık firması olmak.
Müşterilerimize, işleri konusunda en yüksek kalitede profesyonel hizmet sağlamak. Biz, bilgili, işiyle tutkulu ve tecrübeli profesyonellerle çalışıyoruz ve onlara işbirliği kültürü ve yaratıcı atmosfer vermeye çalışıyoruz.
Bütünlük + Mükemmellik arayışı + Hesap verebilirlik (şeffaflık) + İşbirliği + Tutku

business_consulting

Ticari Danışmanlık

Rusya pazarı, uluslar arası rekabete açık bir yapıya sahip olduğu için, markanızı ve kalitenizi ön plana çıkararak, orta vadeli bir planlama ile çalışmaya başlamaktayız. 

market_research

Pazar Araştırma

Rusya pazarına girerken, kulaktan dolma bilgilerle değil, çalışmayı planladığınız faaliyet konusunda ön / detaylı araştırma yaptırmakla işe başlamanızı önermekteyiz. 

company_establishment

Şirket Kuruluşu

Müşterilerimizin isteği doğrultusunda şahsi, limited (OOO) veya anonim (OAO, ZAO, TOO) yapıdaki şirket kuruluşlarını gerçekleştirmekteyiz.

trademark

Marka Tescil

Marka / Logo’nuzun gerek latin harflerle ve gerekse kril alfabesinin karakterleri ile (Rusça) tescil edilmesi bu açıdan önemlidir. 

transportation

Nakliye ve Gümrükleme

Rusya ile yapılan ticaret hacminin artması ile birlikte, hava, deniz, nehir, karayolu ve demiryolu taşıma sistemleri de gelişmiştir. 

juridical_support

Hukuki Danışmanlık

Rusya’da şirketler arası  ilişkilerde ana hukuksal döküman, karşılıklı üzerinde anlaşma sağlanan ve imzalanan kontrattır.

consulting services

Rehberlik

Rusya’ya yapacağınız seyahatlerde, zamanınızı  daha efektif  kullanmanız için seyahat ve iş görüşmelerinizi  planlıyoruz. 

translation

Tercüme

Uzmanlarımız, ticari görüşmelerde /fuarlarda   tercüman olarak  günü birlik ve/veya dönemsel  hizmet vermekte , ayrıca  yeminli tercüman olarak mahkemelerde görev almaktadır.

danışmanlık hizmetleri

Diğer Konularda Destek

Farklı konularda desteğe ihtiyaç duyarsanız, lütfen bizi arayın.

Bize Ulaşın

'CFR' Rusya için Danışmanlık, Rusya'daki doğru adresinizdir.

Rusya ile ilgili işlerinizi geliştirmek için, bizi arayın.
Bize Ulaşın