hukuki danışmanlıkHUKUKİ DANIŞMANLIK

Rusya’da şirketlerarası  ilişkilerde ana hukuksal döküman, karşılıklı üzerinde anlaşma sağlanan ve imzalanan kontrattır. Bu kontrat ortaya çıkabilecek ve mahkemelere yansıyacak anlaşmazlıklarda esas alınır. Bu belgenin imzalanmadan önce  avukatlar tarafından incelenmesi, firmanız haklarının korunmasını sağlar.

Türkiye ve Rusya’nın seçkin üniversitelerinde eğitim görmüş  uzman avukatlarımız, bu konuda size yardımcı  olacaktır. Avukatlarımız, anlaşmalarınızı Rus kanunları çercevesinde inceler. Anlaşmazlık durumlarında,  yetkili mahkemenin tespit edilmesi başta olmak üzere,  sizlere eksiklikler ve tavsiyeler konusunda Rusça /Türkçe/İngilizce raporlar hazırlar. Talebiniz doğrultusunda istenen değişiklikler yapılır  veya  gerekli olması durumunda  tekrar yazılır.

Rusya’da şirketler arasındaki ekonomik ihtilaflar, Arbitraj Mahkemelerinde sonuçlandırılır. Mahkemeye hazırlık  aşaması, belgelerin incelenmesi, hazırlanması  ve/veya yeniden düzenlenmesi  işlemleri titizlikle yapılır. Yetkili mahkemelerle olan ilişkilerin yürütülmesi konularında ticari, idari ve ceza  davalarında müşterilerimizi temsil  ederiz. 
 
Ayrıca, hukuk  bölümündeki tecrübeli avukatlarımız;  Federal  Göçmenlik Dairesi  ve diğer resmi dairelerle ortaya çıkan hukuksal  problemlerin çözümüne  yardımcı olmakta ve  adli sicil belgesi çıkarma işlemlerini neticelendirmektedir. 
Hukuk bölümümüz, müşterilerimize Medeni Hukuk, İş  Hukuku, İdare Hukuku ve diğer hukuksal konularda  işlem bazında veya aylık danışmanlık  şeklinde destek vermektedir.

 

ÇALIŞMA ALANLARIMIZ

importers-distributersİthalatçı ve Distribütörler

wood_products2Ağaç Ürünleri

moscowMoskova

chainstoresZincir Marketler

chemicalsKimyasallar

st-petersburgSt Petersburg

regional-marketsBölgesel Pazarlar

groceryKuru Gıda

novosibirskNovosibirsk

shopsMağazalar

fruits-vegetablesMeyve ve Sebze

ekateringburgEkaterinburg

onlinemarketing Sanal Pazarlama

textilesTekstil

nizhny-novgorodNizhny Novgorod

fair-exhibitionsFuar ve Sergiler

leatherDeri Ürünleri

kazanKazan

HUKUKİ KONULARDA SORULARINIZ MI VAR? BİZİ ARAYIN.

Uzmanına Sorun

HAKLARINIZI KORUYORUZ

BERABER ÇALIŞALIM

Biz dünya çapında pazar lideri firmalar ile tek bir ekip gibi çalışıyor ve müşterilerimize mümkün olan en yüksek kaliteli hizmeti veriyoruz.

BİZE ULAŞIN